iButy – blog modowy

Jakie buty dla zadbanego mężczyzny?

Buty są wizytówką każdego mężczyzny. Jak wiele razy słyszałeś takie stwierdzenie? Chociaż nie w każdym przypadku tak będzie, to rzeczywiście jest w tym odrobinę prawdy. Spomiędzy wszystkich elementów w szafie buty są najważniejsze. To one budują pierwsze wrażenie. Czy pamiętasz o konieczności noszenia czystych i wypolerowanych butów?

Męskie buty charakteryzują osobowość noszącego. Jeśli buty są czyste, błyszczące i dobrze utrzymane, oznacza to że posiadacz wkłada w nie trochę wysiłku, żeby świetnie wyglądać. Jeśli buty są niechlujne, zużyte i matowe, to noszący nie dba o siebie wystarczająco. O posiadaczu wiele świadczy też to, czy ubiera właściwe buty do danej okazji. Z tych powodów pożądane wydaje się posiadanie kilku rodzajów butów. Nie znaczy to, iż trzeba na dzień dobry kupić 50 sztuk. Trzeba tylko cztery typy butów w szafie by doskonale wyglądać przy większości okazji.

Buty codzienne

Każdy z nas ma solidne a równocześnie komfortowe buty, które sprawiają, że stopy odpoczywają. Styl butów męskich modyfikował się podczas lat, ale jedna rzecz, która przenigdy nie wyszła z mody to komfort. Para wygodnych butów jest koniecznością w dniach, w których do zrobienia jest pieszo sporo kilometrów. Wygoda jednak nie winna wpływać na dobry wizerunek.

Sandały

Już dawno minęły czasy, kiedy pogardzano męskimi sandałami. Te buty są idealne na gorące dni, kiedy chcesz aby Twoje stopy bez przerwy odpoczywały.

Buty do biegania

Nie uwierzysz ilu ludzi cierpi z powodu kłopotów z nietrafnym doborem butów do biegania. Buty do biegania winny być kupione w zależności od aktywności fizycznej posiadacza. Dobrać trzeba takie, które dadzą najwspanialszy komfort. Nie kupuj danego obuwia jedynie dlatego, iż takie ma dając za przykład sąsiad. Przed zakupem dobrze przyjrzyj się towarowi.

Skórzane buty

Buty skórzane cechuje wszechstronność. Są idealne dla każdego mężczyzny. Przed zakupem przetestuj ich solidność i sposób zszycia a będą Ci służyć przez dużo lat.

Buty są jedną z najbardziej istotnych rzeczy w szafie. Przy tak wielu osiągalnych wzorach i gatunkach, który będzie właściwy dla Ciebie na dziś?